FOREX roboti

Společnost WSM vyvíjí a distribuuje finanční software pro aktivní správu finančního portfolia.

V roce 2015 po vzájemné dohodě a vypořádání všech akcionářů se stal Jiří Kubíček jediným akcionářem společnosti WSM. Ve stejný čas také vytvořil novou, nástupnickou společnost World Systems Market, Inc. Ta přebrala všechna práva a závazky původní společnosti World Systems Market INC.

Od tohoto okamžiku začala společnost vyvíjet zcela nový a revoluční software a současně také odstartovala prodej nových WSM robotů s 5D matricí. Největší její předností je například to, že znemožňuje kopírování vstupů a výstupů robota z obchodování.

Podívejte se na rozhovor s Jiřím Kubíčkem o zhodnocování financí.

V roce 2015 se společnost WSM stala partnerem několika hokejových klubů a soutěží a mimo to i dalších sportovců. Jejich úplný seznam si můžete prohlédnout zde.

Na otázku právě společnost WSM podporuje hokejové kluby odpovídá Jiří Kubíček slovy: “V hokejovém mužstvu hraje několik pětek, je tam trenér, který koučuje, k ruce má pár asistentů a tým lidí, na něž se musí spolehnout. Každá pětka dostává na zápas určitý plán. Stejně jako hokejový tým, i my si jdeme postupnými kroky za vítězstvím.”

Přečtěte si celý rozhovor pro hokej.cz

.